Hakkımızda

Logo Buyuk - 1

 

 

 

MİSYONUMUZ
Sarmaşık Ajans, 2007’ de Kurulmuş olan bir firmadır. 2014 Ocak Ayında tekrardan yapılanmaya girerek kendi bünyesinde Organizasyon Hizmeti Sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Sarmaşık Ajans, Her Türlü organizasyonu hitap etmektedir. Bu Hitabında Organizasyon maliyetlerini düşürmek ve herkesin profesyonel eksiksiz bir şekilde organizasyon hizmeti alabilmesini sağlamayı hedefliyoruz. Dışarıdan alınan bir yardımın daha fazla maliyet getireceğine inan kişilerin bu fikirlerini yıkıp, aslında dışarıdan alınan Hizmetin maliyetinin daha düşük olduğunu inandırmaktır asıl hedefimiz..

Bizi seçtiğiniz an kalitemizin farkına varacaksınız…

Etiketler
açılış ses sistemi kiralama balona baskı balona baskı yapanlar baloncu baloncunuz balonla süsleme balon süsleme baskı balona baskılı balon baskılı baloncu baskılı baloncunuz bina süsleme catering catering ekipmanları catering ekipmanları kiralama düğün ses sistemi kiralama ekipman kiralama ekipman kiralama hizmeti fuar ekipmanları istanbul balon kiralık ekipman kiralık kokteyl masası kiralık malzeme kiralık masa kiralık sandalye kiralık ses sistemi kiralık sokak satıcısı kokteyl konsept kokteyl masası kiralama malzeme kiralama masa kiralama nişan ses sistemi kiralama podyum kiralama profesyonel ses sistemi profesyonel ses sistemi kiralama sahne kiralama sandalye kiralama sarmasik ajans sarmaşık ekipman ses sistemi ses sistemi kiralama ses sistemleri kiralama sokak satıcısı kiralama süsleme balon örtülü kokteyl masası