Kategori Diğer Ekipmanlar

Siyah Deri Lüx Sandalye Kiralama

Siyah Deri Lüx Sandalye Kiralama

Düğün, davet, Fuar Organizasyonları İçin; Siyah Deri Lüx Sandalye Kiralama Siyah Renk Deri Sandalye Kapalı alanlar için uygundur.

Kahverengi Nostaljik Sandalye Kiralama

Kahverengi Nostaljik Sandalye Kiralama

Davet ve kır organizasyonları için uygundur. Nostaljik görünümlü kahverengi sandalye   Kahverengi sandalye Ahşaptır Köy, kır, kahve sandalyesi modelidir.

Keman Dinletisi Kiralama

Keman Dinletisi Kiralama

Düğün, davet, Fuar Organizasyonları İçin; Tek kişilik Keman dinletisi Tek Müzisyen Seranat için uygundur. Kapı girişi karşılama için uygundur. Tek Müzisyen iki saatlik bir performans gösterir.

Akordiyon Dinletisi

Akordiyon Dinletisi

Düğün, davet, Fuar Organizasyonları İçin; Tek kişilik akordeon dinletisi Tek Müzisyen Seranat için uygundur. Kapı girişi karşılama için uygundur. Tek Müzisyen iki saatlik bir performans gösterir Profesyonel Akerdiyonistimiz ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Detaylı...

Gitar Kiralama

Gitar Kiralama

Gitar Dinletisi Organizasyonlarınız için Canlı Gitar Dinletisi Hizmeti   Seranat için uygundur. Küçük ev partileri için uygundur. Tek Müzisyen iki saatlik bir eğlence için gelen küçük gruba müzik yapabilir.    

Etiketler
açılış ses sistemi kiralama balona baskı balona baskı yapanlar baloncu baloncunuz balonla süsleme balon süsleme baskı balona baskılı balon baskılı baloncu baskılı baloncunuz bina süsleme catering catering ekipmanları catering ekipmanları kiralama düğün ses sistemi kiralama ekipman kiralama ekipman kiralama hizmeti fuar ekipmanları istanbul balon kiralık ekipman kiralık kokteyl masası kiralık malzeme kiralık masa kiralık sandalye kiralık ses sistemi kiralık sokak satıcısı kokteyl konsept kokteyl masası kiralama malzeme kiralama masa kiralama nişan ses sistemi kiralama podyum kiralama profesyonel ses sistemi profesyonel ses sistemi kiralama sahne kiralama sandalye kiralama sarmasik ajans sarmaşık ekipman ses sistemi ses sistemi kiralama ses sistemleri kiralama sokak satıcısı kiralama süsleme balon örtülü kokteyl masası